Opinie
Opinie
„Festiwal Aurochronos jest w pierwszej piątce (imprez zegarkowych)”

Jonathan Kopp(Dziennikarz, założyciel magazynu Watchisthis)

„Brałem udział w wielu imprezach zegarkowych, ale szczerze mówiąc Aurochronos jest w pierwszej piątce. Cały zespół festiwalowy był naprawdę super i wszystko było dobrze zorganizowane. Czekam z niecierpliwością na drugą edycję.”

„Już nie mogę się doczekać kolejnej edycji”

Holke Dijkmann(Założyciel Dijkman Watches)

„To była wspaniała przygoda choć nie wiedzieliśmy czego się spodziewać. Przyjęcie było bardzo ciepłe i stało się jasnym, że wydarzenie to było świetnie przygotowane. Zainteresowanie moimi zegarkami było duże i odpowiadałem na wiele pytań. Było jasne, że ta impreza jest inna. Świetnie się bawiłem i chciałbym również podziękować organizatorom za wspaniałe wydarzenie, które zorganizowali. Już nie mogę się doczekać kolejnej edycji.”

„Doskonały pomysł na promowanie współczesnego zegarmistrzostwa”

Bogusław Kocerba(Administrator grupy "Czasoholicy")

„Doskonały pomysł na promowanie współczesnego zegarmistrzostwa, nowo powstających marek polskich i zagranicznych. Najlepszy dowód na to, że nawet przy skromnych środkach można stworzyć wydarzenie godne uwagi.”

„Pionierska inicjatywa (…) uchylająca okno na nieprzemierzony świat tak zwanych microbrandów”

Łukasz „Gondi” Grządziela(Administrator i współzałożyciel grupy „Czasoholicy”)

„Aurochronos Festival to pionierska inicjatywa na naszej rodzimej scenie zegarkowej uchylająca okno na nieprzemierzony świat tak zwanych microbrandów, dająca możliwość obcowania polskim miłośnikom zegarków z produktem, którego próżno szukać na rynku zdominowanym przez marki popularne.”

„Tu jako pierwszy odkryjesz przyszłość horologii!”

Kalle Slaap(Nauczyciel zegarmistrzostwa / członek Jury)

„Dobrze zorganizowana wystawa bardzo obiecujących mikrobrandów. Tu jako pierwszy odkryjesz przyszłość horologii!”

„Znakomita organizacja i wspaniała współpraca między wieloma ekscytującymi markami”

Brendan Horneman(Założyciel Kneijnsberg & van Eijk)

„Festiwal zegarków Aurochronos był dla mnie wspaniałym doświadczeniem. Jako nowo powstały mikrobrand, komentarze i zdecydowanie pozytywne reakcje dały mi dodatkową motywację, aby rozwinąć mój biznes jeszcze bardziej. Znakomita organizacja i wspaniała współpraca między wieloma ekscytującymi markami.”

„Dla mnie Festiwal Aurochronos będzie zdecydowanie doroczną podróżą do Polski”

Eric Yeh(Założyciel Havaan Tuvali)

„Wystawa, podobnie jak miasto, jest niesamowita, a gospodarze wykonali wspaniałą pracę łącząc wszystko. Moim zdaniem jako wystawcy, przyjęcie tłumu nie mogło być lepsze. Mam nadzieję, że w przyszłym roku skala Festivalu będzie większa i przyciągnie więcej mikro marek do wzięcia udziału, a dla mnie Festiwal Aurochronos będzie zdecydowanie doroczną podróżą do Polski.”

„Wspaniały moment pełen spotkań oraz organizacja na najwyższym poziomie”

Filipe Silva(Założyciel CreaWatch - obecnie Filipe Silva)

„Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że mogłem uczestniczyć w pierwszej edycji Aurochronos. Wspaniały moment pełen spotkań oraz organizacja na najwyższym poziomie. Niech żyje Festiwal Aurochronos oraz wielkie podziękowania dla organizatorów.”

„Świetnie się bawiłem w Polsce, gdzie otrzymałem bardzo ciepłe powitanie”

Steve Chan(Założyciel Crafter Blue; założyciel Undive Watches Innovation)

„Dziękuję dwóm entuzjastycznym mężczyznom, Maciejowi i Pawłowi miałem świetną okazję dołączyć do Festiwalu Aurochronos w Łodzi. Jestem zdumiony, że poznałem wielu zegarmistrzów z różnych kultur i świetnie się bawiłem w Polsce, gdzie otrzymałem bardzo ciepłe powitanie od miejscowej ludności. Nie mogę się doczekać przyjazdu na festiwal w przyszłym roku.”

Sylwester Wasiak(Administrator forum „Czwarty Wymiar”)

„Już czekam na festiwal a.d. 2018 z nadzieją, że znów przyjedzie Dijkman Watches!”

„Świetna robota - mam nadzieję do zobaczenia w przyszłym roku”

Piotr Lipień(Współwłaściciel Premium Watch Service)

„Chciałbym raz jeszcze podziękować za zaproszenie na festiwal a także pogratulować organizatorom przygotowania całego wydarzenia. Świetna robota-mam nadzieję do zobaczenia w przyszłym roku. Pozdrawiam.”Na górę strony