Witamy na naszej nowej stronie! Mamy nadzieję, że spodoba się ona Wam tak samo jak naszemu Mistrzowi Shaolin Shadow IT, który ją zbudował.

Jak widzicie, nie tylko nasza strona jest nowa… Pozwólcie, że oficjalnie zaprosimy Was na Festiwal AuroChronos 2022 w MONOPOLIS.

Niektórzy z Was mogą już wiedzieć, że to międzynarodowe wydarzenie jest dziełem i pomysłem dwóch przyjaciół – onkologa i tłumacza, trenera biznesu i marketingowca, którzy na co dzień nie byli związani z branżą.
Fascynacja zegarkami i poszukiwanie indywidualności, kunsztu i dbałości o szczegóły otworzyły nas na świat niezależnych marek zegarkowych.

Odkryliśmy, że firmy te jeszcze kilka lat temu były praktycznie niedostępne na polskim rynku lub znane tylko wąskiej grupie odbiorców. Dodatkowo, w sferze marketingu i prezentacji tych niezwykłych zegarków byliśmy daleko w tyle. Zaczęliśmy szukać sposobów, aby zwrócić większą uwagę na te wyjątkowe firmy, nie tylko na rynku polskim, ale również na poziomie międzynarodowym.
W ten sposób, we wrześniu 2017 roku, powstała pierwsza edycja AuroChronos Festival.

W tym roku zapraszamy do MONOPOLIS, które w wyjątkowy sposób łączy różne przestrzenie i aktywności. Obok powierzchni biurowych, które oferują najwyższy komfort pracy, znajdują się przestrzenie do wydarzeń kulturalnych, wypoczynku i relaksu. Jest to miejsce inspirujące i przyjazne. Jest otwarte dla mieszkańców Łodzi, a od tego roku także dla całej społeczności zegarkowej z Polski, Europy i świata.

AuroChronos Festival to jedyne takie wydarzenie w Polsce i jedno z niewielu na świecie, które gromadzi w jednym miejscu tradycyjnych mistrzów zegarmistrzostwa, niezależnych twórców i rodzinne firmy zegarkowe z całego świata.

Chcielibyśmy gorąco zachęcić Was do wzięcia aktywnego udziału w tym międzynarodowym wydarzeniu planując wizytę u nas 17 i 18 września – zarówno mamy na myśli gości wystawców. Wierzymy, że mała podróż przez naszą stronę internetową lub krótka rozmowa z nami pomoże Wam podjąć decyzję o wsparciu naszego wydarzenia i byciu jego częścią.

Pin It on Pinterest

Share This

Share This

Share this post with your friends!