Nasz zespół
Nasz zespół
Maciej Mazurkiewicz – zawodowo lekarz specjalizujący się w onkologii klinicznej pracujący na co dzień w dużym łódzkim szpitalu. Otwarty i uśmiechnięty ekstrawertyk, który posiada wrodzony dar perswazji. Porywa swoją charyzmą i zaraża entuzjazmem. Nie lubi ludzi nieszczerych i nie rozumie tych nieposiadających poczucia humoru. Aktywny i zagorzały Czasoholik, który w grupie poszerza swoją wiedzę zegarkową, a także współorganizuje spotkania i czerpie inspiracje.

Paweł Zalewski – absolwent filologii angielskiej. Tłumacz i lektor z ponad 13-letnim doświadczeniem w szkoleniach biznesowych. Pracą związany z Warszawą, choć w nielicznych wolnych chwilach chętnie wyrusza na bliższe i dalsze wyprawy wędkarskie w kraju i za granicą. Osoba otwarta, lgnąca do ludzi choć równie chętnie wycisza się oddając lekturze rozmaitych książek. Miłośnik mocnej i aromatycznej "małej czarnej" oraz zwolennik tradycyjnego golenia, a także koneser whisky. Jest przede wszystkim niepoprawnym optymistą i osobą szczerą (czasem do bólu), która ceni indywidualność i niecodzienność.

Wspólna pasja jaką są zegarki, szacunek dla niezależności oraz zamiłowanie do rzeczy niespotykanych zaowocowały zalążkiem pomysłu stworzenia czegoś wyjątkowego i autorskiego. Długoletnia znajomość na stopie prywatnej umożliwiły natomiast, że pomysł ten szybko nabrał realnych kształtów i przerodził się w szaloną przygodę jaką jest tworzenie Festiwalu AuroChronos. W pracy Maciej i Paweł wzajemnie się motywują i uzupełniają, a zegarkowa społeczność zapewne zyska na fakcie, że słowo „niemożliwe” na stale wyrzucili ze swoich słowników.

Aurochonos Sp. z o.o.
KRS: 0000688561
NIP: 7282820745
REGON: 367865431
Maciej Mazurkiewicz
maciej.mazurkiewicz@aurochronos.com
+48 601 940 211
Paweł Zalewski
pawel.zalewski@aurochronos.com
+48 730 940 920


Na górę strony