O Łodzi
O Łodzi

Gdzie lepiej zaprezentować swoją markę niż w Łodzi, mieście nowoczesnych technologii, kreatywnych przedsiębiorstw i wielkich wydarzeń? Jest to metropolia, w której krajobraz architektury przemysłowej miesza się z sylwetkami biurowców, hal produkcyjnych, budynków kulturalnych i sportowych.
Łódź oferuje szereg obiektów rozrywkowo-rekreacyjnych. Ulica Piotrkowska, najdłuższy deptak w Europie, zalicza się do najsłynniejszych polskich miejsc imprezowych z mnóstwem pubów i klubów oraz różnych imprez i uroczystości. Osoby lubiące tereny zielone mogą spędzić czas w jednym z ponad 30 parków lub udać się do Łagiewnik - największego miejskiego lasu w Europie. Ponadto słynna łódzka szkoła filmowa rozwinęła talent Polańskiego, Wajdy i Kieślowskiego.
Miasto zmienia się w szybkim tempie, przyciągając inwestorów, którzy odkrywają ukryte piękno i możliwości inwestycyjne, doceniają jego centralne położenie, szybkie połączenia tranzytowe z Warszawą i przyjazną dla inwestorów politykę.

Witamy w Łodzi!

Poniżej kilka materiałów wideo które przybliżą Wam Łódź:

 

Nie inwestuj w Łodzi… jeśli chcesz pozostać w tyle.

 

 

Expo 2022 – Promo Video

 

 

Fantastyczna podróż nad Łodzią

 

 

Oni przyjechali do Łodzi

 

 

Łódzkie Lotnisko – Promo Video

 

 

 

O miejscu Festiwalu

Expo-Łódź to nowoczesny wielofunkcyjny obiekt położony w samym sercu miasta. Miejsce to jest specjalnie zaprojektowane do obsługi różnych profesjonalnych wydarzeń. Jest to idealne miejsce dla wszystkich działań związanych ze sprzedażą, prezentacji firmy, budowania relacji i nawiązywania kontaktów. Ten popularny i lubiany obiekt w Łodzi oferuje najwyższej jakości przestrzeń eventową pod indywidualne aranżacje. Organizuje najważniejsze wydarzenia branżowe, spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje, seminaria, ale jest także miejscem wyjątkowej klasy rozrywki i konkursów mody, tańca, koncertów, festiwali i wydarzeń performatywnych. Wierzymy, że jakość usług oferowanych przez Expo-Łódź oraz atmosfera tworzona przez wystawców, sponsorów, zespół Festiwalu AuroChronos, a przede wszystkim przez odwiedzających, sprawią, że będzie to niezapomniane wydarzenie.Na górę strony