2022

Szanowni Państwo,

Kiedy w 2017 roku ruszaliśmy z projektem „Międzynarodowego Festiwalu Niezależnych Producentów Zegarków AuroChronos”, czas płynął dla nas wszystkich nieco wolniej. Niestety, po dwóch latach pandemicznej przerwy wciąż mówimy o Covid. Ale nie tylko pandemia jest częścią tej pełnej niepewności jesieni. Do niej dołączyły inne problemy, które m.in. nie pozwalają planować na 100% podróży, zwłaszcza zagranicznych. Dodatkowe globalne efekty gospodarcze będące następstwem sytuacji geopolitycznej sprawiają, że nasz projekt stał się niemożliwy obecnie do realizacji.
Mając na celu zapewnienie, tak jak do tej pory, najwyższych standardów podczas Festiwalu, oraz chcąc uniknąć przenoszenia wzrastających w szalonym tempie kosztów na wystawców i zwiedzających, wspólnie z naszymi partnerami i w porozumieniu z wystawcami podjęliśmy decyzję o rezygnacji z organizacji Festiwalu w 2022 roku.
Dziękujemy Państwu za zainteresowanie i zaufanie i bardzo żałujemy, że nie udało nam się spełnić obietnicy, iż spotkamy się znowu w Łodzi w tym roku.
Wszyscy wystawcy otrzymają w najbliższych dniach dodatkowo wiadomości email z poniższą informacją a także pełny zwrot wpłaconych zaliczek.
Wierzymy, że sytuacja geopolityczna i zdrowotna na świecie pozwoli nam na organizację Festiwalu w kolejnych latach, a Państwu na spotkanie z wspaniałymi twórcami wyjątkowych zegarków.

Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i wyrozumiałość.
Z poważaniem,
Maciej Mazurkiewicz, Paweł Zalewski
i cały AuroChronos Team

Pin It on Pinterest

Share This